VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA 27. apríl 2023, Novinky

Prvý ročník Veľkej konferencie regeneratívneho poľnohospodárstva je určený všetkým poľnohospodárom, ktorí sa o tento smer začínajú zaujímať alebo sa s ním stretávajú vo svojej praxi. Akcie sa zúčastnia významné osobnosti z poľnohospodárskej praxe, ktoré vás v diskusiách oboznámia s aktuálnymi výzvami a prístupmi.

Z hostí sa môžete tešiť napríklad na Sarah Singla, ktorá na svojej rodinnej farme hospodári regeneratívne už viac ako 40 rokov. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam vás zoznámi najmä s praktickou stránkou a tiež vám poradí ako využiť novú dotačnú politiku vo váš prospech.

Ďalšími hosťami bude pôdny mikrobiológ Jaroslav Záhora alebo Václav Brant, ktorý vám poodhalí inovatívne technológie v oblasti medziplodín a podsevov. Na konferencii sa stretnete aj s našimi internými odborníkmi, ktorí vám predstavia nami ponúkané riešenia v rámci regeneratívneho poľnohospodárstva. Zaujímavé budú aj skúsenosti našich zákazníkov z praxe.

Kvôli limitovanému počtu miest je nutná registrácia, ktorá je možná do 24. 5. 2023. Registrácia na akciu TU.

Pozvánku na akciu nájdete TU.

Latest news

24 nov

NOVÝ KATALÓG OSÍV JAR 2024

Pripravili sme pre vás aktuálnu ponuku osív pre jarnú sezónu 2024. Vyberať môžete z nášho nového KATALÓGU OSÍV JAR 2024, kde nájdete ako naše stáli...

Viac
20 nov

ODBORNÝ SEMINÁR 8. 12. 2023 v Sobotišti

Vážení pestovatelia a obchodní partneri,

dovoľte nám pozvať Vás na ODBORNÝ SEMINÁR zameraný na odrodové pokusy pšenice, jej kvalitu a pesticídne o...

Viac